Słupki wygrodzeniowe

Kiedy warto wypożyczyć słupki wygrodzeniowe?

Zakup słupków wygrodzeniowych na własność nie zawsze się opłaca. Są sytuacje, w których wypożyczenie tych elementów jest całkowicie wystarczające. Rozwiązanie to jest korzystanie zwłaszcza przy stawianiu tymczasowego ogrodzenia, które po jakimś czasie zostanie zlikwidowane. W jakich przypadkach poleca się wypożyczenie słupków? Dlaczego rozwiązanie to jest dużo korzystniejsze? O tym w poniższym artykule.

Zalety wypożyczania słupków wygrodzeniowych

Inwestorzy często decydują się na wynajem słupków wygrodzeniowych. Jest to doskonała alternatywa zakupu tych elementów, które w niektórych sytuacjach są potrzebne tylko tymczasowo. Wypożyczenie słupków jest przede wszystkim dużo tańsze od ich zakupu na własność. Jest to opłacalne rozwiązanie zwłaszcza podczas odgradzania:

  • terenu prac remontowych,
  • terenu prac konserwacyjnych,
  • terenu napraw awarii,
  • stref zagrożenia.

Największą zaletą słupków wygrodzeniowych jest mobilność. Całą konstrukcję można ustawiać w dowolnej konfiguracji. Elementy te są lekkie, dzięki czemu łatwo się nimi operuje. Składanie i rozkładanie odbywa się w ciągu kilku chwil i nie sprawia użytkownikowi żadnych problemów. Kolejną zaletą słupków wygrodzeniowych jest to, że można wybrać dowolny kolor konstrukcji. Dzięki temu jest ona widoczna już z daleka. Ogrodzenia przenośne są stosowane dość powszechnie. Nadają się do ochrony terenu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Materiał używany do ich produkcji (zazwyczaj jest to aluminium) cechuje się trwałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Słupkom nie szkodzi zatem wilgoć ani wysoka temperatura.

Jakie słupki wygrodzeniowe wypożyczyć?

Firma MebloStrefa proponuje wypożyczenie wielu rodzajów słupków wygrodzeniowych. Do najczęściej stosowanych rozwiązań należą:

  • ogrodzenia ażurowe ze stalową ramą,
  • barierki pełne z panelami stalowymi,
  • bariery z matami dźwiękochłonnymi,
  • mobilne bariery modułowe,
  • bariery ciężkie,
  • słupki odgradzające z taśmą.

Słupki wygrodzeniowe stosuje się nie tylko na placach budowy czy podczas remontów. Elementy te doskonale sprawdzają się także w czasie imprez plenerowych z dużą liczbą uczestników. Dzięki nim można odgrodzić scenę od publiczności.

Mobilne słupki wygrodzeniowe wykonuje się z aluminium, stali lub tworzywa sztucznego. Z jednej strony powinna cechować je lekkość, aby można było je łatwo przesuwać, z drugiej zaś powinny utrudniać przypadkowe przewrócenie konstrukcji. Słupki wygrodzeniowe dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Większość z nich zapewnia doskonałą widoczność konstrukcji nawet z dużej odległości.

Regulamin korzystania z serwisu