Kryteria wyboru szafy wnękowej

Szafy wnękowe są świetnym i wygodnym sposobem na przechowywanie sporej ilości ubrań. Postawić je można w przedpokoju, garderobie czy sypialni. Ich ceny są dość mocno zróżnicowane. Znaczenie ma rodzaj wybranego materiału oraz firmy, która zajmuje się ich produkcją. Jakiemu producentowi warto w tym przypadku zaufać? Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Zapoznanie się z projektem

Wbrew pozorom wybór wykonawcy szafy wnękowej wcale nie jest sprawą prostą. Warto więc poświęcić temu nieco więcej czasu. Dobrze jest zapoznać się z ofertą poszczególnych firm. Dla klientów spore znaczenie ma to, jak wiele materiałów mają do wyboru i czy mogą mieć wpływ na końcowy projekt szafy wnękowej. Idealnie, jeśli przed podjęciem decyzji o produkcji, mogą zapoznać się z projektem komputerowym mebla. Powinni też znać przynajmniej przybliżoną cenę produktu końcowego. Niektórzy producenci swoim klientom oferują dodatkowo kilkuletnią gwarancję i serwis posprzedażowy.

Któremu z producentów warto zaufać?

Jednym z bardziej znanych producentów wysokiej jakości szaf wnękowych i nie tylko jest polska firma INDECO. Na rynku obecna jest nieprzerwanie od 20 lat i od tego czasu zdążyła wypełnić swoimi szafami tysiące domów, mieszkań i biur, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Szafy INDECO cenione są za estetyczny wygląd i funkcjonalne rozwiązania. W ofercie firmy znaleźć można szafy wnękowe na wymiar z drzwiami przesuwnymi, szafy narożne na wymiar oraz drzwi przesuwne na wymiar, które sprawdzają się jako przedzielania pomieszczeń. Zamówienie mebli na wymiar wiąże się z możliwością ich dopasowania do posiadanego pomieszczenia oraz własnych potrzeb.

Wybór profilów, materiałów i wyposażenia

Szafy wnękowe firmy INDECO dostępne są do wyboru w wielu wariantach. Różnić się mogą profilami, materiałami i wyposażeniem. W zależności od preferencji zawierają wieszaki, drążki na ubrania czy pantografy. Doskonale sprawdzają się zamontowane w sypialni, garderobie czy przedpokoju. Istnieje ponadto możliwość zamówienia gotowego wypełnienia do szafy wnękowej na zamówienie. To o tyle istotne, że wypełnienie frontu mebla wpływa znacząco na jego charakter i wygląd danego wnętrza. Dużą popularnością cieszą się m.in. wypełnienia z płyty laminowanej, paneli szklanych typu lacobel czy wypełnienia lustrzane. Możliwości jest naprawdę sporo, a więc każdy może zamówić szafę wnękową odpowiednią do swoich potrzeb i wymagań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Regulamin korzystania z serwisu